Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KPU Kryptopiroluria w gabinecie trychologicznym

4 lipca @ 18:30 - 20:00

Free

Zapraszamy na bezpłatny webinar szkoleniowy dla branży trychologicznej i dietetycznej: “KPU Kryptopiroluria w gabinecie trychologicznym – zaburzenie metaboliczne implikujące różne zdarzenia”

Wykład będzie dotyczył zaburzenia metabolicznego jakim jest kryptopiroluria – jako częsty scenariusz metaboliczny warunkujący nasilenie problemów trychologicznych.

Niezaadresowana kryptopiroluria może istotnie ograniczać skuteczność i celowość stosowanych terapii trychologicznych czy dietetycznych zwłaszcza u pacjentów, klientów zmagających się dodatkowo z anemią, chorobami tarczycy, nietolerancją histaminy, zaburzeniami hormonalnymi, alergiami i nadwrażliwościami pokarmowymi.

W wyniku analizy zagadnienia może się okazać, że kryptopiroluria jest brakującym elementem skutecznego postępowania, prowadzącym do trwałej poprawy kondycji zarówno w wyglądzie, jak i w lepszym wzroście włosów oraz kondycji skóry głowy.

Webinar poprowadzą specjalista trychologii Weronika Stępnik oraz dietoterapeuta Edyta Węcławska. 

➡️ Jeśli jesteś ekspertem w dziedzinie trychologii, dietetyki lub chcesz poszerzyć swoje kompetencje i umiejętności w lepszym zrozumieniu i prowadzeniu klientów czy też pacjentów związanych z KPU, dołącz do naszego szkolenia.

📅 Kiedy? 4 lipca, o godzinie 18:30

📍Gdzie? Online, Platforma ClickMeeting 

Webinar jest bezpłatny, ale obowiązują ZAPISY 

Zapraszamy! Szczegóły

Data:
4 lipca
Godzina:
18:30 - 20:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://norsapharma.clickmeeting.com/kpu-trychologia/register

Miejsce wydarzenia

online

Organizator

Norsa Pharma Sp. z o.o.
Phone
+48 501 653 268
Email
m.mrozowska@norsapharma.eu
Zobacz witrynę: Organizator