Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Targi Beauty Forum&SPA

Wrzesień 21 - Wrzesień 22

Podczas najbliższych Targów Beauty Forum w Warszawie (21-22.09.2019), osoby zainteresowane trychologią zapraszamy szczególnie na sobotni wykład:

SOBOTA 21.09 | SALA Z2 | BODY & HAIR ANTI-AGING – HOLISTYCZNA PIELĘGNACJA I PROFILAKTYKA W TRYCHOLOGII I ESTETYCE TWARZY I CIAŁA

15.15 – 16.30 | Z2/03 | TRICHOSKOPIA – SKUTECZNA DIAGNOSTYKA I PROFILAKTYKA W TRYCHOLOGII ESTETYCZNEJ I MEDYCZNEJ | ALICJA GONDEK

Analiza skóry głowy i włosów pozwala na różnicowanie rodzajów utraty włosów, co jest kluczowe w wyborze terapii i zabiegów trychologiczno-kosmetologicznych. Na czym polega badanie i jak należy się do niego przygotować? Omówimy rodzaje trichoskopii oraz pojęcia pomocne w diagnostyce trichoskopowej. Na co zwrócić uwagę przy zakupie kamery trychologicznej.

Alicja Gondek | Trycholog praktyk i szkoleniowiec. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Wykładowca trychologii na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy i Łodzi. Konsultant trychologiczny marki Davines. Prowadzi trzy gabinety trychologiczne.ry głowy i włosów pozwala na różnicowanie rodzajów utraty włosów, co jest kluczowe w wyborze terapii i zabiegów trychologiczno-kosmetologicznych. Na czym polega badanie i jak należy się do niego przygotować? Omówimy rodzaje trichoskopii oraz pojęcia pomocne w diagnostyce trichoskopowej. Na co zwrócić uwagę przy zakupie kamery trychologicznej.

Szczegóły

Start:
Wrzesień 21
Koniec:
Wrzesień 22
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://beauty-fairs.com.pl/

Organizator

Beauty Forum Polska
Strona internetowa:
http://beauty-fairs.com.pl/

Miejsce

Centrum Targowo-Konferencyjne Global EXPO
Modlińska 6D
Warszawa, mazowieckie 03-216 Polska
+ Google Map