Nowa kolekcja HairMax® DEN•SI•TY

DEN•SI•TY To pierwszy krok w hamowaniu wypadania włosów. Najnowsze technologie i najlepszej jakości skuteczne składniki zamknięte w 4 krokach pielęgnacji. Szampon i odżywka dokładnie oczyszczają skórę głowy, silnie nawilżają skórę i włosy oraz widocznie zwiększają ich objętość. Booster oraz serum na noc to najbogatsze w składniki aktywne produkty stworzone do walki z wypadaniem włosów na wielu płaszczyznach.

HairMax STIMUL8 TM to pierwszy krok w systemie pielęgnacji włosów. Naukowo opracowana formuła dla reaktywacji skóry głowy, efekt głębokiego oczyszczania i właściwości wiążące wodę przygotowują skórę głowy do przyjmowania mikrokapsułowanych składników aktywnych, umożliwiając optymalne dostarczanie ich do mieszków włosowych dla pełniejszego wyglądu włosów. Unikalna mieszanka olejków eterycznych wzmacnia skórę głowy, zapewniając czystość i orzeźwienie.
Wspomaga wytrzymałość włosów i chroni przed łamaniem. Zmniejsza gromadzenie się zanieczyszczeń i wspomaga mikrocyrkulację skóry głowy. Sprawia, że włosy stają się wyjątkowo czyste, usuwając zanieczyszczenia z mieszków włosowych, aby zmaksymalizować skuteczność wspomagania • ACCELER8 TM (Hair Booster)

HairMax EXHILAR8 TM Odżywka z NRG8-pLEX TM, zapewnia kondycjonowanie na wyższym poziomie. Nasza formuła zapewnia nawilżenie, którego pragną twoje pozbawione objętości włosy. Pomaga zapobiegać złamaniu i chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi przez ciepło, stylizację i stres środowiskowy. Ta odmładzająca formuła wzmacnia każdy włos, pozostawiając włosy wyglądające pełniej, zdrowiej i silniej.
HairMax • EXHILAR8 TM Odżywka została opracowana w celu uzupełnienia poziomu nawilżenia i odżywienia włosów, wykorzystując składniki bioaktywne, w tym komórki macierzyste jabłka, które działają przeciwstarzeniowo na skórę głowy; witaminę E, zapobiegającą stresowi oksydacyjnemu oraz białka, które blokują nawilżenie i wspierają uszczelnianie naskórka.
Poprawia rozczesywanie i zapobiega plątaniu się włosów. Widocznie zwiększa objętość. Posiada pochodne aminokwasów, które są podstawowymi składnikami pomagającymi wzmocnić włosy

ACCELER8 TM Hair Booster + Nutrients to najnowocześniejsze serum typu “leave-in” zawiera najbardziej aktywne składniki do pielęgnacji włosów, zamknięte w liposomach. Skierowany jest bezpośrednio na włosy i skórę, przekształcając włosy w pełniejsze i wizualnie gęstsze.

Hairmax® RSN8 Pro Scalp Treatment to końcowy krok w systemie pielęgnacji włosów, który łączy w sobie osiem wysoce aktywnych składników, które odmładzają, stymulują i odżywiają skórę głowy, współdziałając w walce z oznakami starzenia. Skoncentrowana mieszanka peptydów, witamin i witalnych ekstraktów pomaga w tworzeniu podstaw dla zdrowego rozwoju włosów i uziemienia korzeni włosów. Wykazuje działanie przeciwstarzeniowe skóry głowy i tworzy warunki dla zdrowego cyklu wzrostu włosów.
Pomaga zwalczać oznaki starzenia biologicznego. Odżywia i nawilża włosy i skórę głowy Dostarcza peptydy, antyoksydanty, aminokwasy i ekstrakty niezbędne dla młodej skóry głowy

Dystrybutor: HairMax Polska
Sprzedaż detaliczna: Gabinety trychologiczne i Partnerskie sklepy internetowe m.in.:
www.hairmax.net.pl, www.bmsalononline.pl,