44. Kongres i Targi LNE odbył się wiosną, przed nami jesienna edycja

Materiał sponsorowany

Aby być prekursorem nowinek technologicznych w branży beauty, nie wolno spoczywać na laurach. Jeśli LNE ma utrzymać pozycję lidera, na pierwszym miejscu stawia na perfekcyjną organizację i reputację wydarzenia innowacyjnego, wyznaczającego trendy i standardy.

Chcąc wyznaczać technologiczne trendy w eventach branżowych stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Z tej drogi nie da się już zawrócić. Uczestnik i wystawca oczekuje coraz więcej. Pomaga nam w tym wdrażanie w procesy organizacyjne pewnych rozwiązań IT, szczególnie w obszarze standardów obsługi klienta – zarówno uczestnika, jak i wystawcy przy rosnących wymaganiach każdej z grup.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne towarzyszą nam już od etapu rejestracji uczestników wydarzenia, w tym określenia ich zainteresowań:

  • co do programu wykładów,
  • obszarów tematycznych,
  • doboru prelegentów,
  • sposobu przygotowania stoisk i scen,
  • całej strefy logistycznej oraz rozrywkowej.

Nie wystarczy już tylko zapewnić halę wystawienniczą i zbudować stoiska – zarówno uczestnik, jak i wystawca, chce mieć możliwość efektywnych spotkań branżowych, swobodnego korzystania z całej infrastruktury obiektu oraz jego bezpiecznego zaplecza.

Stąd zaawansowane prace zespołu LNE nad dopracowaniem dynamicznego systemu budowania formularzy rejestracyjnych połączonych z opcją definiowania procesu zamawiania i zakupu powierzchni wystawienniczej oraz wszelkich dodatkowych wymagań.

Kolejnym ważnym aspektem, jaki został poddany innowacji jest integracja z systemem płatności Przelewy24, sprawne fakturowanie zapłaconych transakcji oraz automatyczny dostęp i dystrybucja dokumentów w obie strony wydaje się być standardem od wielu lat, jednak i w tym obszarze wiele można zrobić dla bezpieczeństwa operacji finansowych.

Lista planów i działań rozpisanych do wdrożenia jest długa, w kolejce na implementację czekają między innymi:

  • dostęp do strefy expo online (wirtualnej mapy targów i wirtualnych stoisk wystawienniczych) po uwierzytelnieniu w systemie – na podstawie zapłaconej lub zatwierdzonej transakcji,
  • możliwość umawiania terminów i miejsc spotkań branżowych podczas wydarzenia (one to one meeting),
  • opcję komunikacji z wystawcami w czasie rzeczywistym za pomocą zintegrowanego komunikatora w postaci livechat oraz zintegrowanego komunikatora wideo,
  • dostęp do prezentacji kongresowych online (streaming video) oraz do zapisanych materiałów wideo w modelu subskrypcyjnym.

Od ponad 20 lat LNE organizuje w Krakowie Kongres i Targi, których wiosenna edycja w tym roku odbyła się po raz 44. a miała miejsce 22-23. kwietnia w Expo na ul. Galicyjskiej 9. To wydarzenie, na którym wystawia się kilkaset marek z branży beauty, przyciąga kilka tysięcy odwiedzających.

Prócz spotkań networkingowych, nowinek produktowych i premier w strefie targowej, ogromnym zainteresowaniem cieszą się wystąpienia ekspertów prowadzone równolegle na kilku dużych salach wykładowych skoncentrowane tematycznie na pielęgnacji gabinetowej, aparaturze zabiegowej, najnowszym technologiom hi-tech w klinikach urody, procedurach anti-aging, oraz z zakresu węższych specjalizacji: makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, rzęs i brwi, trychologii i podologii.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na jesienne wydarzenie – 45. Kongres i Targi LNE odbędą się w dniach 18-19. listopada 2023, już tradycyjnie w Expo Kraków na ul. Galicyjskiej 9. Reprezentacja ekspertów z dziedziny trychologii będzie silna, mocna, liczna i bardzo profesjonalna. Bądźcie z nami!

Agnieszka Keller – Redaktor naczelna LNE