AD Trycholodzy

Jakie szkolenia są organizowane przez AD Trycholodzy?

Szkolenia organizowane przez AD Trycholodzy to zawsze szkolenia indywidualne tzn, że program szkoleń opracowywany jest według potrzeb naszych kursantów.
Prowadzimy szkolenia dla osób, które zaczynają swoją przygodę z trychologią oraz dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Dużą grupę naszych klientów stanowią fryzjerzy, kosmetolodzy, dietetycy, lekarze, a czasami osoby zupełnie spoza branży.

Jak wyglądają szkolenia prowadzone przez AD Trycholodzy?

Szkolenia podzielone są na dwa etapy: część teoretyczną oraz zabiegi (1 etap) i wspólną praca w gabinecie trychologicznym (2 etap).
Program szkolenia opracowany jest w sposób bardzo praktyczny – od objawów, tego co zgłasza nam klient w gabinecie po konkretne zalecenia pielęgnacyjne i suplementację.

Nie prowadzimy szkoleń produktowych i nie promujemy konkretnej marki. Pracujemy na produktach różnych firm, tak aby nasi kursanci poznali jak najwięcej produktów dostępnych na rynku. Analizujemy również dostępne produkty apteczne w odniesieniu do konkretnych problemów trychologicznych.

Szkolenia odbywają się w Bydgoszczy lub gabinecie, salonie u klienta w całej Polsce.
Nasi szkoleniowcy to doświadczeni trycholodzy-praktycy.

Alicja Gondek-Urtnowska

Trycholog i szkoleniowiec.
Szkolenia prowadzi od kilkunastu lat, a w minionym roku przeprowadziła ponad sto szkoleń trychologicznych. Wraz z mężem prowadzi cztery gabinety trychologiczne.
Autorka wielu artykułów prasowych. Pracuje jako wykładowca i kierownik studiów podyplomowych z trychologii w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy.
Od 2018 roku jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

Dariusz Urtnowski

Trycholog i szkoleniowiec
Studiował w Instytucie Trychologii w Londynie. Swoje doświadczenie zdobywał pracując w Londynie i w Polsce. W Polsce wraz z żoną prowadzi gabinety trychologiczne.
Specjalizuje się w dietetyce trychologicznej oraz w zabiegach z użyciem laserów i innych urządzeń do fizjoterapii skóry głowy.

Dane firmy szkoleniowej:

AD TRYCHOLODZY ALICJA GONDEK-URTNOWSKA, DARIUSZ URTNOWSKI
ul. Zwycięstwa 28
89-115 Mrocza
NIP 8781563988

www.ADTrycholodzy.pl

Nasza firma jest wpisana do Rejestru firm szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.04/00160/2020.