Akademia Trychologii

Ilona Junga

Nazywam się Ilona Junga. Moją “trychologiczną” historię znajdziesz tutaj: Moja historia. Szkolenia w ramach Akademii Trychologii prowadzę od 10 lat. Jako pierwsza wprowadziłam nowatorski system zajęć online dla etapu teoretycznego.

Posiadam w pełni wyposażone pomieszczenia do realizacji etapu diagnostyczno -zabiegowego dwumiesięcznego szkolenia oraz warsztatów trichoskopowych. Do Twojej dyspozycji jest powierzchnia 100 m2 Akademii, z salą wykładowo – demonstracyjną i gabinetem trychologicznym.

Dlaczego właśnie Akademia Trychologii?

Pokażę Ci czym trychologia jest, a czym nie jest. Przekażę Ci wiedzę niezbędną do diagnozowania PRZYCZYN problemów trychologicznych. Nauczę Cię skutecznego przeprowadzenia wywiadu oraz wstępnej interpretacji wyników badań hormonalnych. Pokażę Ci metody, dzięki którym osiągniesz najlepsze efekty w swoim gabinecie.

Podczas dwumiesięcznego szkolenia podzielę się z Tobą moim wieloletnim doświadczeniem oraz moją medyczną wiedzą, którą przekazuję w sposób prosty i zrozumiały. Pragnę Cię zabrać w niezwykłą podróż po trychologii komplementarnej i cudzie ludzkiego organizmu. Przygotuj się zatem na przyswojenie sporej ilości wiedzy, którą będę dozować w dostosowanym do Ciebie tempie, podczas spotkań online na żywo, lub za pomocą nagrań porannych zajęć. Wybór formy należy do Ciebie.

Osobiście spotkamy się w Akademii podczas dwudniowych zajęć praktycznych, zamykających całe szkolenie. Otrzymasz ode mnie również pomoc po szkoleniową, udzielę Ci wsparcia podczas Twoich pierwszych konsultacji z klientami (telefonicznie). Podpowiem jak zorganizować gabinet trychologiczny żeby nie inwestować w nietrafiony sprzęt, kosmetyki lub suplementy.

Absolwenci i Słuchacze Akademii Trychologii mają możliwość brania udziału w Kole Naukowym Akademii Trychologii, w ramach którego odbywają się spotkania online 1x w miesiącu, zjazdy 2x w roku i wiele innych działań mających na celu wsparcie i dalsze kształcenie. Obserwuj mnie na Facebooku, na moim profilu na bieżąco publikuję informacje na temat nadchodzących szkoleń i spotkań Koła Naukowego Akademii Trychologii.

Dane firmy szkoleniowej:

Dermaprof Ilona Junga
ul. Cieszyńska 36,
43-418 Pogwizdów
NIP 5481242020

www.AkademiaTrychologii.pl

Nasza firma jest wpisana do Rejestru firm szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.24/00171/2020.