e-seminarium Mistrz Trychologii – nowy pomysł na edukację trychologiczną

E-seminarium MISTRZ TRYCHOLOGII to nowy program edukacyjny przygotowany przez wydawnictwo BE Inspiration. Jego ideą jest dostarczenie zainteresowanym tematyką trychologii praktycznej wiedzy i porad jak wdrożyć i rozwijać tego typu usługi oraz przybliżenie najnowszych trendów zabiegowych i technologicznych.

Udział w e-seminarium jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Aby zostać uczestnikiem e-seminarium wystarczy zapis poprzez Facebooka BE Inspiration. Uczestnicy programy od najbliższej środy (10.11) otrzymywać będą edukacyjne i poradnikowe materiały o tym, jak wdrożyć usługi trychologiczne, jak je rozwijać i czym żyje współczesna trychologia.

Przygotowaliśmy program edukacyjny poświęcony trychologii, ponieważ obok makijażu permanentnego i podologii, to jedna z najsilniej rozwijających się gałęzi usług beauty. Świadczy o tym m.in. rosnąca liczba gabinetów z usługami trychologicznymi, ale też coraz większy rynek szkoleń, kursów i uczelni kształcących w tym zakresie. Chcieliśmy więc poprzez e-seminarium przybliżyć naszym odbiorcom specyfikę tych usług, dostarczyć porad jak stawiać w nich pierwsze kroki i rozwijać się zgodnie z rosnącymi potrzebami klientów? Myślę, że nowoczesna i interaktywna formuła e-seminarium doskonale się w tym sprawdzi – mówi Mariusz Nieścior, redaktor naczelny BE Inspiration.

Z e-seminarium dowiesz się:

  • jakie uprawnienia i wiedzę potrzebujesz zdobyć, aby świadczyć usługi trychologiczne; jak wybrać optymalną ścieżkę rozwoju,
  • co powinien mieć każdy dobry trycholog w swoim gabinecie? Czyli w jakie urządzenia, kosmetyki i suplementy warto inwestować. Otrzymasz też opracowane kryteria ich wyboru,
  • poznasz najnowsze rozwiązania technologiczne wspomagające pracę trychologa
  • na jakie wyzwania powinnaś się przygotować inwestując w trychologię i jak sobie z nimi poradzić.
  • jakie są najczęściej popełniane błędy przez początkujących trychologów i jak ich uniknąć.

Certyfikat i propozycja specjalna od Partnera

Po każdej lekcji e-seminarium uczestnik będzie miał możliwość wykonania zadania, testu czy quizu sprawdzającego wiedzę z danej lekcji. W ten sposób nie tylko w atrakcyjnej, interaktwnej formie będzie mógł utrwalać i sprawdzisz swoją wiedzę, ale też zbierze punkty, za które będziesz mogła otrzymać certyfikat ukończenia e-seminarium.

Ale to jeszcze nie wszystko. Prócz certyfikatu absolwenci e-seminarium otrzymają też specjalny bonus od Partnera merytorycznego e-seminarium, firmy Trichopartner. Ten bonus to 73% zniżkę na całodniowe szkolenie trychologiczne “Trychologia na start”.

Pierwsza lekcja e-seminarium Mistrz Trychologii już w najbliższą środę (10.11.)

Zapis na e-seminarium

Aby zapisać się na e-seminarium wystarczy skomentować post zapowiadający program na profilu BE Inspiration na Facebooku.

Przejdź do posta na Facebooku i zapisz się na e-seminarium.

Śledź wydarzenia w naszym kalendarzu na Trycholog.info.