Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Hair Forum

19 października 2019 - 20 października 2019

Zachęcamy do udziału w październikowych Targach Hair Forum, a w szczególności do obecności w niedzielnym bloku Biznes w branży fryzjerskiej, podczas którego wykład poprowadzą między innymi Alicja Gondek i Michał Kranc.

NIEDZIELA 20.10 | GODZ. 14.00 – 15:15, PRZERWA, 15:45 – 17:00 | POLSKIE STOWARZYSZENIE TRYCHOLOGICZNE – WŁOS PRAWDĘ CI POWIE, CZYLI JAK Z GŁOWĄ WPROWADZIĆ TRYCHOLOGIĘ DO SALONU FRYZJERSKIEGO

Jakie zabiegi trychologiczne warto wprowadzić, by kompleksowo zadbać o klientów i podnieść swoje zyski? Jak samodzielnie diagnozować podstawowe problemy skóry głowy i dobrać właściwe działania? Na czym polega praca z kamerą trychologiczną? Dzięki wskazówkom będziesz w stanie pomóc klientom lub pokierować ich do odpowiedniego lekarza. Z nową ofertą nauczysz się skutecznie promować salon w mediach społecznościowych i codziennej praktyce.

Alicja Gondek | Trycholog praktyk i szkoleniowiec. Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.  Wykładowca studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy i Łodzi. Konsultant trychologiczny marki Davines. Prowadzi trzy gabinety trychologiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Michał Kranc | Od 12 lat właściciel salonu fryzjerskiego Angelo Rivieri (12 stanowisk). Związany z trychologią praktyczną od 4 lat. Ekonomista i psycholog, pasjonat zarządzania projektowego w biznesie fryzjerskim.

Szczegóły

Początek:
19 października 2019
Koniec:
20 października 2019
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.beauty-forum.com.pl/targi/

Organizator

Beauty Forum Polska
Zobacz witrynę: Organizator