Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

WARSZTATY PRAKTYCZNE Z MIKROKAMERĄ POD OKIEM EKSPERTÓW

20 września 2020 - 22 września 2020

WARSZTATY PRAKTYCZNE Z MIKROKAMERĄ POD OKIEM EKSPERTÓW

Praktyczne trzydniowe warsztaty pod okiem trzech praktyków w zakresie trychologii.

Grupa docelowa:

Osoby, które posiadają podstawową wiedzę w zakresie trychologii, a brakuje praktyki w zakresie pracy z mikrokamerą, diagnozy, konsultacji klienta trychologicznego. 

Osoby, które ukończyły I moduł szkolenia. (PODSTAWY TRYCHOLOGII –  wprowadzenie trychologii do salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego)

Fryzjerzy, kosmetyczki, kosmetolodzy, pielęgniarki, dietetycy. Oraz inne osoby zainteresowane problemami włosów i pracą w tym sektorze.

Cel edukacyjny:

Uczestnicy warsztatów praktycznych dzięki pracy na modelach pod okiem trzech różnych ekspertów w zakresie trychologii nauczą się diagnozować różne problemy trychologiczne oraz interpretacji obrazów  z mikrokamery. Kursanci zdobędą umiejętność przeprowadzenia prawidłowego wywiadu trychologicznego.

Uczestnicy szkolenia dzięki zdobytej wiedzy będą umieli rozpoznawać i interpretować problemy skóry głowy. Zdobędą niezbędną wiedzę pozwalającą im profesjonalnie dobrać pielęgnację szytą na miarę potrzeb klienta.

Cel biznesowy:

Rozszerzenie oferty usług o konsultacje i zabiegi trychologiczne, a także umiejętność zaproponowania trychokosmetyków do pielęgnacji domowej będzie skutkowała wzrostem obrotów. 

Ramowy program usługi:

Trzydniowe warsztaty praktyczne prowadzone przez trzech różnych ekspertów w zakresie trychologii pozwolą na praktyczne przećwiczenie konsultacji i diagnozy różnych problemów skóry głowy i włosów.

Warsztaty poprowadzą: Ewa Cognac, Marzena Sawczyn-Mogielnicka, Marta Kazimierczak

Warsztaty obejmą: przeprowadzenie wywiadu wraz z wypełnieniem karty klienta, badanie skóry głowy mikrokamerą, interpretacja obrazu, postawienie diagnozy i zaleceń terapeutycznych dla każdego klienta. Praca na modelach z różnymi problemami skóry głowy.

Efekty usługi:

Różnorodność poszczególnych przypadków i możliwość konsultacji z praktykami-ekspertami pozwoli uczestnikom na zdobycie praktycznej wiedzy i nabranie pewności w diagnozie. 

_________________________________

Dodatkowe informacje:

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania na szkolenie z Karjowego Funduszu Szkoleniowego, z Bazy Usług Rozwojowych oraz dla osób bezrobotnych chcących się przekwalifikować.

Program szczegółowy na stronie: Baza Usług Rozwojowych

 

Szczegóły

Początek:
20 września 2020
Koniec:
22 września 2020
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

EIP Warszawa
Phone
784 937 022
Email
biuro@eip-szkolenia.pl

Miejsce wydarzenia

Potażowa 43A Sala szkoleniowa
ul. Potażowa 43a
Warszawa, mazowieckie 02-400 Polska
+ Google Map
Phone
784 937 022
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia