Infografika do gabinetu trychologicznego

Słuchając potrzeb zgłaszanych przez osoby zajmujące się trychologią, przygotowaliśmy dla Państwa pierwsze trzy plakaty z serii “Edukacja” z myślą o przyozdobieniu ścian nie tyle gabinetów, co poczekalni czy recepcji.

Nasze plakaty pełnią funkcję informacyjno-edukacyjną. Przygotowane zostały w postaci infografik i zawierają treści przydatne dla klientów oczekujących na wizytę u specjalisty. Nie pozwolą nudzić się klientowi, umilą mu czas, a jednocześnie będą edukowały i prowokowały do dalszych pytań.

Pierwsze infografiki trychologiczne odpowiadają na pytania:

  • Jak przygotować się do wizyty u trychologa?
  • Jak ograniczyć wypadanie włosów?
  • Dlaczego włosy wypadają?

W prace nad pierwszymi plakatami zostało zaangażowane grono konsultantów: Pani Alicja-Gondek Urtnowska (Prezes PST), Pani Ilona Junga (Tricoart), Pani Agnieszka Trepka (DSD de luxe), Pani Julitta Siemiątkowska (Trichomed-Vivipharma), Pani Dorota Kaniewska-Antosik (Brave.New.Hair). Możecie być więc pewni, że treści, które zobaczycie są bardzo przemyślane i poprawne merytorycznie.

Plakaty wykonane zostały przez profesjonalnego grafika, w przyjemnej i uniwersalnej kolorystyce pasującej do gabinetów „beauty”. Wystarczy wybrać ramkę pasującą do wystroju gabinetu czy poczekalni. Sprawdzą się nie tylko w gabinecie trychologicznym, ale też salonie fryzjerskim, kosmetologicznym, jak poczekalni w przychodni dermatologicznej.

Trychoplakat to praktyczny sposób dekoracji. Wykorzystaj go w swoim gabinecie trychologicznym i zadbaj o profesjonalny wizerunek Twojego gabinetu.

Premiera na kwietniowej Konferencji Trychologicznej.

Więcej informacji na stronie: www.plakatytrychologiczne.pl