“Łysienie Plackowate. Życie pełne wyzwań” Sylwia Nadworna

Nowa ciekawa pozycja na rynku ukazała się na sprawą Sylwi Nadwornej, która cierpi na łysienie plackowate.
Pani Sylwia postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami w walce z chorobą za pośrednictwem bloga www.lysienieplackowate24.pl oraz książki “Łysienie plackowate. Życie pełne wyzwań”.

Wstęp książki

Na zachętę kilka słów od autorki:

“W związku z tym, że kilka lat temu łysienie plackowate pojawiło się u mnie, zdecydowałam się opowiedzieć jak wyglądało i wygląda moje życie z łysieniem plackowatym i po nim. W bardzo krótkim czasie utraciłam ponad połowę włosów na głowie. Jednak po wprowadzeniu leczenia, zmianach jakie zaszły we mnie i moim życiu dolegliwość ustąpiła i wszystkie włosy odrosły.
Postanowiłam napisać książkę i zebrać w niej wszystkie moje myśli, rozwiązania, które pomogły mi wyjść z łysienia plackowatego, ale też jak się okazało bardzo pomagają mi w codziennym życiu. Znajdziecie w niej całą moją historię z łysieniem plackowatym. Jak wyglądała moja przygoda z tą dolegliwością, z jakich metod leczenia korzystałam i co mi pomogło odzyskać włosy. Oprócz tego pisząc tę książkę chciałam dobrze pokazać jakie zmiany zaszły w moim życiu i w moim zachowaniu. Oprócz tego starałam się również przedstawić krok po kroku pewne rozwiązania, możliwości, z których osoba mająca łysienie plackowate może skorzystać. Tych rozwiązań naprawdę jest sporo i potrafią one podnieść komfort życia.
Mówi się, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach, może jednak warto przeczytać czyjąś historię i trochę zmienić swoje życie, nie czekając na własne, niepotrzebne emocje?”

Spis treści:

Cena książki: 25 zł + koszt wysyłki
Książkę można kupić pisząc na email: kontakt@lysienieplackowate24.pl

Zapraszamy na stronę i forum prowadzone przez Panią Sylwię:

www.lysienieplackowate24.pl
http://lysienieplackowate24.pl/forum/