Czerwcowy Kongres w Warszawie

Spotkajmy się w Warszawie!

Po długiej przerwie Art of Beauty & Estetica Polska zapraszają na VII Niezależny Kongres z cyklu “Trychologia w Kosmetologii, Medycynie i Fryzjerstwie”.

W imieniu organizatora zapraszamy do udziału trychologów, kosmetologów, kosmetyczki, właścicieli salonów kosmetycznych, pracowników i właścicieli salonów medycyny estetycznej oraz wellness, jak i lekarzy.

W programie znajdą Państwo wykłady, podczas których praktycy będą dzielić się z Uczestnikami swoją wiedzą w postaci sprawdzonych i skutecznych procedur i protokołów zabiegowych, w planie są też nowości sprzętowe i produktowe. Nie zabraknie też tematów, które najczęściej pojawiały się w badaniu gabinetów kosmetologicznych,zrealizowanym przez Organizatora w 2019 roku.

Tematyka VII Kongresu TRYCHOLOGIA W KOSMETOLOGII, MEDYCYNIE I FRYZJERSTWIE będzie prezentowała szeroką wiedzę interdyscyplinarną z zakresu trychologii.

Najnowsze podejście do zagadnień trychologicznych, wpływ zapachu na skórę głowy czyli nowości z pogranicza psychodermatologii i trychologii, rola personalizacji odżywania w kompleksowej terapii trychologicznej, nowości w leczeniu łysienia androgenowego, nowe mezoterapie, botoks, nici PDO, Indiba, (mikro)fala uderzeniowa, testy genetyczne, włosy a menopauza, mikrobiom owłosionej skóry głowy, diagnoza, przyczyny i terapia świądu owłosionej skóry głowy, Success story wybranych kuracji trychologicznych.

Kształt kongresu umożliwia zarówno zaprezentowanie wiedzy eksperckiej i oferty współpracujących firm, interaktywny kontakt z uczestnikami jak również dotarcie do szerszego grona odbiorców, przy pomocy magazynu drukowanego jak i Internetu. Kongres jest okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Kongresowi będzie towarzyszyła wystawa tematyczna trychologia i eko-trychologia Firm Partnerskich.

Program oraz informacje, jak wziąć udział znajdziecie Państwo na stronie: kongresy.artofbeauty.com.pl

Kiedy? 12 czerwca 2022 roku

Gdzie? VIZJA PARK; ul. Okopowa 59; 01-043 Warszawa; Aula 537, V piętro

Kontakt do organizatora: e.cesarz@esteticapolska.pl ; tel.: 601 620 455