VII Kongres: Trychologia w kosmetologii, medycynie i fryzjerstwie – relacja

W minioną niedzielę odbył się VII Niezależny Kongres z cyklu “Trychologia w Kosmetologii, Medycynie i Fryzjerstwie” Art of Beauty & Estetica Polska.

Była to kolejna okazja w tym roku do wysłuchania ciekawych wykładów i wymiany nowinek trychologicznych. Uczestnicy mogli wysłuchać wykładów na temat różnych zagadnień trychologicznych, personalizacji terapii trychologicznych, wpływu zapachu na skórę głowy, świądu skóry głowy, nowych informacji na temat łysienia androgenowego, czy mikrobiomu skóry głowy.

Wśród prelegentów wymienić można uznane nazwiska w branży, jak Pani Julitta Siemiątkowska (Trichomed), mgr Anna Liwosz (Trichomed), Pani dr Viktoria Surzhenko (expert Nioxin), Pani Julia Trawińska (Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia), Pan Marcin Piwecki (MBA, ekspert branżowy z zakresu trychologii i wykorzystania nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej), Pani Marta Zielińska (pedagog, kosmetolog, specjalista trychologii, dyplomowany psychodietetyk), Pani mgr Claudia Musiał (kosmetolog – specjalista kosmetologii bioestetycznej, trycholog, wykładowca z zakresu trychologii kosmetologicznej i kosmetologii w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku), Pani dr Joanna Klonowska (kosmetolog, pedagog, ratownik medyczny, menager placówek opieki zdrowotnej, adiunkt w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie pełni funkcję Prorektora ds. Organizacyjnych i Studenckich), Pani Martyna Pobuta (trycholog, psycholog, szkoleniowiec Trichopartner).

Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja marek związanych z trychologią. Wystawa tematyczna firm partnerskich to świetny moment na zaznajomienie się z nowościami na rynku oraz podjęcia decyzji o wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań w swoim gabinecie.

Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie i mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok.