G&G Biotyna 500 µg

Przedstawiamy suplement diety, który dostarcza 500mcg czystej biotyny najwyższej jakości w  kapsułce z roślinnej celulozy. Suplement nie posiada żadnych substancji wiążących, wypełniających, glazurujących. Kapsułka z roślinnej celulozy naturalnie rozkłada się  w kwasie żołądkowym, zapewniając wchłanianie składników odżywczych przez organizm podczas trawienia.

Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan. Posiada też certyfikat koszerny.

Działanie biotyny

  • poprawia kondycję skóry i włosów
  • przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • działa korzystnie na metabolizm makroskładników
  • utrzymuje w prawidłowym stanie błony śluzowe
  • wspomaga pracę tarczycy i trzustki

Niedobór biotyny u osób dorosłych występuje bardzo rzadko, gdyż jest obecna w codziennym pożywieniu, a także syntetyzowana w niewielkiej ilości przez bakterie jelitowe. Uboga dieta, kuracje antybiotykowe mogą spowodować obniżenie poziomu biotyny w organizmie. Trzeba tu zaznaczyć, że zapotrzebowanie organizmu na biotynę nie zostało dokładnie określone. Z kolei niedobór biotyny może się objawiać między innymi w postaci wypadania i przetłuszczania włosów, a także stanów zapalnych skóry, łuszczenia się naskórka i osłabienia paznokci, ale też anemii, bóli mięśniowych, czy zaburzenia apetytu.

Dawkowanie: dorośli spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie podczas posiłku. Nie przekraczać maksymalnej ilości 1 porcji (1 kapsułki) dziennie.

Składnik aktywny: biotyna 500 ug /1 kapsułka, (%RWS =1000)

Skład: substancja wypełniająca- mąka ryżowa, hydroksypropylmetyloceluloza (otoczka kapsułki), lucerna, biotyna

Przypominamy! Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety oraz powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Strona marki: www.gandgvitamins.com/

Dystrybutor: HABIO, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa, www.habio.pl

Sprzedaż detaliczna: Ekosklepy stacjonarne oraz sklepy internetowe między innymi:
www.biowitalni.pl, www.bmsalononline.pl