Neuromasaż. Zdrowie i estetyka twarzy.

Nowość na branżowym rynku wydawniczym!

Na rynku ukazała się właśnie najnowsza książka autorstwa dr Sławy Połczańskiej-Godek, kosmetologa, pedagoga zdrowia i specjalisty neuromasażu pt. „Neuromasaż. Zdrowie i estetyka twarzy”

Monografia dr Sławę Połoczańskiej-Godek, zawiera nie tylko informacje dotyczące anatomii i fizjologii, ale także techniki nielekarskich zabiegów dotyczących twarzy oraz pokazuje, jak odpowiedzialna praca kosmetologa może się w wartościowy sposób łączyć się z procedurami stosowanymi przez lekarzy medycyny estetycznej. Zdjęcia i ryciny poglądowe ułatwiają zrozumienie tematyki i wspierają naukę poszczególnych technik.

Co ciekawe znalazł się tam rozdział – “Aspekty trychologiczne w neuromasażu”, który powinien zainteresować praktyków zajmujących się schorzeniami skóry głowy i włosów.

Kilka słów o autorce:

Sława Połoczańska-Godek – dr n. społ., kosmetolog, adiunkt w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu. Pełni funkcję prorektora ds. wydziałowych w WSEiT. Specjalizuje się w terapii twarzy i promocji zdrowia. Od 2009r. zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem programów specjalności na kierunku studiów kosmetologia. Jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej (ICATA).

Od 1993 r. prowadzi praktykę własną, promując koncepcję holistycznej kosmetologii i dynamicznego modelu zdrowia. Autorka książki Techniki modelowania twarzy. Teoretyczne i praktyczne aspekty naturalnego liftingu twarzy z wykorzystaniem technik masażu Wyd. WSZUiE (2010), autorka rozdziału Imperatyw samorealizacji w obszarze wellness w: (red.) Anny Gulczyńskiej, Zawodowe i osobiste wymiary rozwoju człowieka. Perspektywa psychopedagogiczna, Wyd. Naukowe UAM, Poznań (2019), autorka rozdziału Wartości w kształceniu zawodowym na przykładzie relacji Mistrz-Student w kosmetologii, w: (red.) Kingi Kuszak i Renaty Michalak, Nauczyciel w refleksjach i z refleksji. Wyd. Naukowe UAM (2019). Aktywnie uczestniczy w interdyscyplinarnych konferencjach naukowych w dziedzinie zdrowia i kosmetologii, autorka publikacji w czasopismach branżowych

Pełen spis treści oraz wypowiedzi ekspertów znajdziecie Państwo pod tym linkiem: WSTĘP

Zamówienia można składać na stronie Wydawnictwa Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii