Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01

Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01 to pierwszy specjalistyczny produkt kosmetyczny polskiego producenta naturalnych kosmetyków trychologicznych z czarną porzeczką – BIONIGREE oraz pierwszy trychokosmetyk linii BASIC – podstawowej linii pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Trychokosmetyk BIONIGREE

Trychokosmetyk BIONIGREE BASIC_01 działa jak peeling enzymatyczny. Łagodzi podrażnienia skóry głowy, oczyszcza ją z nadmiaru martwego naskórka, rozpuszcza łój zalegający w mieszkach włosowych oraz reguluję pracę gruczołów łojowych. Dzięki stosowaniu serum oczyszczającego skóra głowy jest czysta i odświeżona, a włosy unoszą się u nasady, zwiększając swoją objętość.

Serum oczyszczające BIONIGREE to produkt przeznaczony zarówno dla osób profilaktycznie stosujących naturalne produkty kosmetyczne, jak również dla tych, którzy zmagają się z różnymi dolegliwościami skóry głowy i włosów, w tym m.in.: łuszczycą, łupieżem, grzybicą skóry głowy, apotowym zapaleniem skóry (AZS), łojotokowym zapaleniem skóry (ŁZS), egzemą i świądem skóry głowy; i chcą wspomóc ich leczenie.

Skład

niniejszego kosmetyku trychologicznego jest pozbawiony SLS/SLES, parabenów, substancji pochodzenia zwierzęcego i innych niepożądanych składników. To naturalny kosmetyk oczyszczający, z którego mogą korzystać również wegetarianie i weganie.

Produkt można nabyć:
– w sklepie internetowym: www.bionigree.pl
– na Allegro
– w sklepie firmowym: ul. Solna 4/2, 59-500 Złotoryja
– u Niezależnych Konsultantów: www.bionigree.pl