art of BEAUTY Prestige Awards 2021

II edycja konkursu art of BEAUTY Prestige Awards 2021 rozstrzygnięta!

Konkurs ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnej kosmetyki w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na rynku oraz produktów, które odznaczają się wyjątkową innowacyjnością, jak również wydarzeń branżowych. Kapituła składająca się z kilkunastu ekspertów z branży beauty nagrodziła profesjonalne zabiegi i produkty na twarz i ciało, oraz zabiegi i produkty do pielęgnacji domowej. Pełną listę nagrodzonych produktów znajdziecie Państwo na stronie artofbeauty.com.pl

Niniejszym miło nam poinformować, że w kategorii
ZABIEGI & PRODUKTY / PRODUKT TRYCHOLOGICZNY ROKU 2021 – PIELĘGNACJA DOMOWA nagrodę otrzymała marka SCIENCE VIVIPHARMA POLSKA za bezpieczny i innowacyjny skład i szerokie spektrum działania.

W skład linii SCIENCE (szampony i toniki) wchodzą kosmetyki przeznaczone do trychologicznej pielęgnacji domowej w problemach trychologicznych takich jak: łupież, łojotok, łodyga włosa zniszczona, świąd itp. Wszystkie kosmetyki są hipoalergiczne, wolne od niklu oraz testowane dermatologicznie. SCIENCE jest jedyną na rynku polskim linią kosmetyków trychologicznych, która posiada w swoim składzie adenozynę (ATP) oraz produkty do wszystkich rodzajów łupieży i łojotoków.
www.trichomed.com.pl