Dlaczego wizyta u trychologa licencjonowanego to najlepszy wybór?

Klient szukając specjalisty trychologa często błądzi w poszukiwaniach dobrego specjalisty, ważne jest, by kierował się standardami, które mogą potwierdzić zarówno wiedzę jak i umiejętności wybranego specjalisty. Potencjalnemu klientowi trudno to zweryfikować przed pierwszą wizytą. Dlatego, by dać Państwu możliwość dokonania pewnych i bezpiecznych wyborów specjalistów, przedstawiamy Państwu katalog trychologów licencjonowanych.

Niezależnie od kwalifikacji; ukończonych szkoleń, kursów, studiów, stażu pracy, wiedza w obszarze trychologii nieustannie się zmienia i rozwija. Trycholog powinien podążać za rozwojem swej wiedzy i zdobywaniem praktyki.

Kto to jest Trycholog Licencjonowany?

Trycholog licencjonowany to specjalista w dziedzinie trychologii, który uzyskał licencję Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego na podstawie specjalistycznego egzaminu weryfikującego wiedzę w zakresie chorób skóry głowy i włosów, diagnostyki laboratoryjnej, diagnostyki obrazu trichoskopowego i innych obszarów nauki, które mają bezpośredni wpływ na trafne, kierunkowe działanie.

Sam egzamin zatem nie stanowi jedynie weryfikacji wiedzy zdobytej na studiach czy kursach, ale też ukierunkowany jest na doświadczenie, które trycholodzy zdobywają w czasie swojej zawodowej pracy na dedykowanych kursach, konferencjach, warsztatach praktycznych czy studiach wyższych.

Rekomendacja PST

Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne rekomenduje i weryfikuje umiejętności trychologów poprzez umożliwienie każdemu aktywnemu zawodowo trychologowi przystąpienia do egzaminu. Pozytywnie ukończony egzamin kończy się zdobyciem licencji stanowiącej najwyższy standard jakości kwalifikacji i kompetencji w zawodzie trychologa. Wybierając Państwo specjalistę z katalogu trychologów licencjonowanych wybieracie Państwo doświadczenie, wiedzę, praktykę, a przede wszystkim skuteczność w działaniu. A dzięki tej skuteczności, możecie mieć Państwo pewność jakości usług, której tak oczekujecie.

TRYCHOMAPA – miejsce, gdzie możesz znaleźć kontakt do osób zajmujących się trychologią w Twojej okolicy.