“Trychologia okiem specjalisty” 04|2023

Wydanie Czwartego Numeru Magazynu “Trychologia okiem specjalisty” – Nowe Spojrzenie na Zdrowie i Urodę Włosów

Z przyjemnością ogłaszamy premierę najnowszego, czwartego numeru magazynu “Trychologia okiem specjalisty”. Czasopismo, dedykowane tematyce zdrowia i urody włosów, ponownie dostarcza czytelnikom najnowszych informacji, porad i badań w dziedzinie trychologii.

Współpraca bez rywalizacji: Trycholog i dermatolog

Jednym z kluczowych tematów poruszanych w nowym numerze jest artykuł “Trycholog i dermatolog – współpraca bez rywalizacji”. Przyglądamy się synergii między tymi dwoma dziedzinami, podkreślając, jak współpraca może przynieść korzyści pacjentom z problemami skóry głowy i włosów. Artykuł ten to głos specjalistów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wskazują na istotę holistycznego podejścia do zdrowia włosów.

W sztuce marketingu w branży SPA i Wellness – jak przyciągnąć i zatrzymać klientów

Kolejnym fascynującym aspektem, który przykuje uwagę czytelników, jest artykuł dotyczący sztuki marketingu w branży SPA i Wellness. “Sztuka marketingu w branży SPA i Wellness – jak przyciągnąć i zatrzymać klientów” to kompendium wiedzy dla profesjonalistów branży, prezentujące skuteczne strategie przyciągania klientów oraz utrzymania ich lojalności.

Zagadnienia dotyczące zdrowia włosów:

W nowym numerze “Trychologia okiem specjalisty” nie zabraknie także tematów związanych bezpośrednio z pielęgnacją włosów.

  • Zastosowanie białka w pielęgnacji włosów – Artykuł ten analizuje rolę białka w zdrowiu włosów, prezentując skuteczne metody i produkty zawierające białko, które wspierają ich regenerację i wzmacnianie.
  • Włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi – Czytelnicy znajdą również porady dotyczące regeneracji włosów po różnorodnych zabiegach fryzjerskich. Eksperci dzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi przywracania zdrowia i blasku włosom po intensywnych zabiegach stylizacyjnych
  • i wiele innych…

Zapraszamy wszystkich czytelników do zgłębiania tajemnic trychologii, odkrywania najnowszych trendów i dzielenia się swoimi doświadczeniami. Magazyn “Trychologia okiem specjalisty” to nie tylko źródło wiedzy, ale także przestrzeń do inspirującej wymiany myśli i praktycznych wskazówek. Życzymy fascynującej lektury!

Gdzie zamówić magazyn?

Czwarty numer magazynu będzie miał swoja premierę na jesiennej Konferencji Trychologicznej organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne w dniach 25-26.11.2023 r. w Warszawie.

Osoby zainteresowane zamówieniami online, zapraszamy na stronę: trychologiaspecjalisci.pl