MicroCAMERA® DERMOTRICOS

MicroCAMERA® DERMOTRICOS jest to dermatoskop wykorzystujący technikę nieinwazyjnego badania pozwalającą na wizualizację cech morfologicznych będących niewidocznymi dla gołego oka, umożliwiający obserwację w trybie na żywo, na monitorze w jakości HD. Technika badania przy użyciu MicroCamery jest rutynowo praktykowana w dermatologii, trychologii, kosmetologii i fryzjerstwie od ponad 10 lat. Daje możliwość specjalistom dokonywać diagnoz oraz obserwować/kontrolować postępy w pielęgnacji skóry głowy i włosów oraz leczeniu chorób skóry głowy u pacjentów.

MicroCAMERA® DERMOTRICOS

MicroCAMERA® DERMOTRICOS

1. Ekran LCD o wysokiej rozdzielczości w formacie 16/9 o przekątnej 10.4 ,15.6 ORAZ 18.1 CAL”.
Ekran ten zawiera w sobie najważniejszy element urządzenia – serce MicroCamery czyli jednostkę sterującą wszystkimi funkcjami.
2. Sondy i serii wymiennych końcówek optycznych i urządzeń pomiarowych. Sonda ma ergonomiczny kształt, który łatwo dopasowuje się do dłoni. Sonda ta jest wyposażona w przycisk sterowania i gniazda do umieszczania wymiennych optycznych końcówek oraz końcówek pomiarowych, które są automatycznie rozpoznawane przez MicroCAMERA®. MicroCAMERA® oferuje możliwość wyboru pomiędzy różnymi wymiennymi końcówkami optycznymi z podświetleniem (światło zimne lub światło Wooda) oraz urządzeniami pomiarowymi głównych parametrów skóry i włosów. Poszczególne zakresy powiększenia (od 1- do 400-krotnego) umożliwiają szybką i szczegółową ocenę skóry i włosów oraz ich niedoskonałości.
3. System sterowania: przycisk sterujący sondy pozwala na korzystanie z funkcji dostępnych w menu.
 Kabel zasilający
 Podstawka pod sondę
 MicroCAMERA® jest urządzeniem profesjonalnych, o zaawansowanej technologii oraz oprogramowaniu. Jest to sprzęt wytrzymały, stworzony z myślą o wygodzie oraz trwałości.
MICROCAMERA®DERMOTRICOS dzięki bogatej ofercie modeli jest przeznaczona do pracy dla TRYCHOLOGÓW, KOSMETOLOGÓW, DERMATOLOGÓW ORAZ SPRZEDWCÓW.

Układ optyczny przeznaczony jest do zdjęć panoramicznych i makrofotograficznych. Wykorzystuje naturalne światło dzienne. Jest idealny do mapowania zmian na skórze.

OPTIC 20X COLD LIGHT OT-3020 – służy do wstępnych przeglądów zmian pigmentowych (analiza zmian patologicznych, służy do obserwacji podskórnych wzorów skorelowanych z cech histopatologicznych, do wizualizacji zmian na skórze i zmian strukturalnych oraz lokalizację i dystrybucję melaniny.

OPTIC 50X COLD LIGHT OT-3050 – pozwala na szczegółową analizę zmiany (widok zmian o średnicy do1,5 cm), aby zobaczyć wzory naczyniowe i dermoskopowe (morfologia i dynamika mikrokrążenia przepływ krwi w naczyniach. Dzięki temu powiększeniu możesz
wykonać badania kapilaroskopowe i ocenić mikrokrążenie uszkodzenia, w regionach, gdzie skóra jest bardzo cienka.

OPTIC 200X COLD LIGHT OT-3200 – pozwala na szczegółowe zbadanie morfologicznych aspektów obszaru mikrokrążenia. Dzięki powiększeniu możesz obserwować przepływ krwi w strukturach naczyniowych przy użyciu imersji. Bardzo pomocne przed zabiegami inwazyjnymi w skórę głowy. Soczewka ta pozwala również na zbadanie skroniowych i czołowych obszarów skóry, aby ocenić anomalie struktury cebulek, pasma włosów i skóry głowy.

Końcówka fluoroscencyjna -najbardziej innowacyjna i konkurencyjna końcówka, dzięki której możemy zobaczyć zalegające sebum w mieszku włosowym w postaci pomarańczowych, czerwonych lub niebieskich punkcików w mieszku włosowym, określamy tym samym sebum i stopień jego oksydacji – obraz dość istotny dla początkującego trychologa lub lekarza.

MicroCAMERA DERMOTRICOS

Końcówka ze światłem Wood’a – dzięki której możemy zdiagnozować lub wykluczyć grzybicę na skórze głowy i paznokciach. Zdrowa skóra błyszczy na różowo, a grzybica na srebrzysto – zielono.
Końcówka powiększająca 400 krotnie, dzięki której możemy zobaczyć mieszek włosowy i jego stan w skórze głowy, łatwo zdiagnozować dystrofię włosa i fazę wzrostu włosa, nawet włosy we wczesnym stanie anagenu, jak również strukturę włosów i warstwę zewnętrzną i wewnętrzną włosa, a także mikro uszkodzenia nie widoczne gołym okiem oraz rdzeń włosowy i jego gęstość.
Bardzo przydatna końcówka do wykrycia wszy i nużeńca.
Końcówka 200x medyczna ze szkiełkiem do badania w imersji, dzięki której lekarz lub kosmetolog potrafi zbadać struktury naczyniowe skóry i tym samym może we wczesnym stadium zdiagnozować różne choroby nie widoczne gołym okiem oraz zdefiniować łuszczycę i łupież na skórze głowy, jak również ocenić rodzaj pieprzyka na skórze ciała pod katem zmian nowotworowych.
Końcówka 200X medyczna pozwala także określić i pokazać pracę struktur naczyniowych, czyli naczyń krwionośnych na skórze głowy wokół mieszka włosowego, metodę wykorzystujemy przed zaleceniem zabiegów inwazyjnych typu mezoterapia czy osocze bogatopłytkowe.
Dodatkowym atutem naszej MC HD jest wózek organizacyjny, na którym spoczywają bezpiecznie wszystkie potrzebne elementy oraz torba, dzięki, której możemy uzywać MicroCAMERY® mobilnie , co dziś jest dość powszechne wśród lekarzy i trychologów.

Kontakt do dystrybutora:
Barbara Butwin
+48 602600066
info@dermasens.pl
dermasens.pl