Nowa odsłona Hairmax® – Lidera w dziedzinie laseroterapii na porost włosów

Co zmieniło się w wizerunku marki trychologicznej Hairmax?

Hairmax to światowy lider w dziedzinie laseroterapii na porost włosów do użytku domowego. Marka powstała ponad dwie dekady temu, a na polskim rynku dostępna jest od 12 lat. Zyskała swoją popularność dzięki wykorzystaniu technologii LLLT (Low Level Laser Therapy) oraz wyjątkowej linii pielęgnacyjnej, poprawiającej gęstość włosów. Po tak długim stażu, firma w 2022 roku postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Co dokładnie się zmieniło?

Marka trychologiczna Hairmax dla wielu kojarzyła się przede wszystkim z charakterystycznymi, niebieskimi opakowaniami produktów do pielęgnacji włosów. Dla fanów bardziej stonowanych kolorów mamy świetną wiadomość! Nowy wizerunek marki to przede wszystkim minimalistyczne opakowania, zachowane w kolorach bieli oraz beżu.

Hairmax postawił na jasne kolory, kierując linię pielęgnacyjną Density w głównej mierze specjalistom ze środowiska medycznego oraz kosmetologicznego.

Hairmax Density – linia produktów do pielęgnacji włosów przerzedzonych

Hairmax Density to ekskluzywna mieszanka ośmiu wysoce skutecznych składników aktywnych, w tym kofeiny, komórek macierzystych jabłka, grzybów Reishi i niacynamidu, które w synergii zapewniają skórze głowy oraz włosom zwiększoną energie, stymulacje i niezbędne dla zdrowych włosów odżywienie.

Autorski system NRG8-pLEX™ zwiększa penetracje składników aktywnych i potęguje efekty ich działania, koncentrując się na włosach i przeciwdziałaniu biologicznemu starzeniu się skóry. Dodatkowo, linia produktów Density wykorzystuje technologię ukierunkowanych liposomów, w których zamknięte składniki aktywne są kierowane bezpośrednio do mieszka włosowego, gdzie są one stopniowo rozpuszczane, zapewniając lepszą penetrację, długotrwałość działania oraz skuteczność.

Hairmax Density – dla kogo jest przeznaczona?

Density to produkty stworzone z myślą o potrzebach włosów przerzedzonych. W składzie kosmetyków znajdziemy zarówno składniki zwiększające krążenie, takie jak grzyby Reishi czy kofeina, wpływające na pobudzenie wzrostu włosów, ale również bloker DHT, a zarazem inhibitor 5-alfa-reduktazy w postaci palmy sabałowej. W produktach z linii Density od Hairmax znajdziemy również komórki macierzyste jabłka czy procapil, przeciwdziałające biologicznemu starzeniu się skóry oraz antyoksydanty i kwasy tłuszczowe Omega-6.

Takie połączenie składników aktywnych ma za zadanie pobudzić wzrost włosów – w szczególności w połączeniu z Laseroterapią urządzeniami Hairmax.

Jak działa linia pielęgnacyjna Density?

Density to kompleksowy, zagęszczający włosy system pielęgnacyjny, w którego skład wchodzą cztery produkty wypełnione składnikami aktywnymi:

SZAMPON I ODŻYWKA

Delikatne działanie oczyszczające oraz właściwości wyrównujące poziom nawilżenia przygotowują skórę głowy i włosy do przyjęcia kompleksu NRG8-pLEX™, przywracając energię włosom pozbawionym życia.

AKTYWATOR (NOWA FORMUŁA)

Jego unikalna formuła, zawierająca składniki aktywne zamknięte w liposomach bezpośrednio celuje we włosy i skórę, przekształcając włosy w pełniejsze, o zauważalnie zwiększonej objętości.

SERUM NA NOC (NOWA FORMUŁA)

Skoncentrowana mieszanka peptydów, witamin i witalnych ekstraktów, pomaga w tworzeniu podstaw dla zdrowego rozwoju włosów i mocnego osadzenia cebulek w mieszku.

Czy zmiany dotyczą również formuły kosmetyków?

Szampon oraz odżywka Hairmax Density nie zmieniły swojej formuły. Zmiany w formulacji dotyczą natomiast Aktywatora ACCELER8® Hair Booster oraz Odżywczego serum na noc RSN8®. Podczas reformulacji wykorzystano takie same stężenia składników aktywnych, jakie zastosowano podczas badania konsumenckiego dla poprawy wzrostu włosów, zmniejszenia utraty włosów i dla widocznie silniejszych, zdrowszych nowych włosów.

Skuteczność Hairmax Density

42-dniowe, niezależne badanie konsumenckie linii Hairmax Density wykazało znaczną poprawę nie tylko w wyglądzie, ale również kondycji włosów uczestników. Aż 88% badanych wskazało, że tracą mniej włosów. Dodatkowo, ich wcześniej przerzedzone włosy stały się widocznie gęstsze, zdrowsze a skóra głowy jest w lepszej kondycji.

Premiera nowej odsłony Hairmax na XIII Konferencji Trychologicznej

Z nową odsłoną Hairmax jako pierwsi mogli zapoznać się uczestnicy XIII Konferencji Trychologicznej, bowiem to właśnie podczas tego wydarzenia został po raz pierwszy zaprezentowany nowy wizerunek marki. Dla fanów charakterystycznych, niebieskich butelek Hairmax mamy wspaniałe wieści! Pomimo zmiany koloru opakowań, kolor niebieski w bardziej stonowanym odcieniu nadal zostaje z marką – tym razem w postaci toreb oraz drobnych prezentów dla klientów.

Do nabycia na www.hairmax.net.pl oraz w wybranych gabinetach trychologicznych, kosmetycznych, medycyny estetycznej, salonach fryzjerskich i sklepach internetowych.