Trychologia na Targach BEAUTY FORUM&HAIR by Cosmoprof

W dniach  25-26 września 2021 odbyły się połączone Targi Beauty Forum & Hair by Cosmoprof skierowane dla profesjonalistów branży “beauty” i sektora fryzjerskiego. Organizatorzy znaleźli w napiętym harmonogramie wykładów miejsce dla trychologii.

W niedzielę 25.09.2021 r. odbyły dwa wykłady poświęcone trychologii. Jeden z nich poprowadziła Pani Weronika Słupek, znana na rynku branżowym, wieloletni praktyk i szkoleniowiec w zakresie trychologii.

W niedzielę miałam przyjemność przeprowadzić wykład w ramach Targów Beauty Forum Polska. Tematem mojej prelekcji była Diagnostyka i zabiegi trychologiczne w łysieniu postcovidowym i chorobach z autoagresji. Temat ten cieszył się sporym zainteresowaniem. Myślę, że sama trychologia zyskuje na popularności. Coraz więcej osób zgłasza się na wizytę trychologiczną, szukając pomocy w przypadku nadmiernej utraty włosów czy w przypadku problemów skórnych. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w tym dużym branżowym wydarzeniu.

Drugi z wykładów p.t. “Najczęściej występujące choroby skóry głowy w praktyce trychologicznej” poprowadziła Pani Alicja Gondek, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Wykłady dotyczące tematów trychologicznych cieszą się co raz większym zainteresowaniem. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych wiosennych Targach BEAUTY FORUM by Cosmoprof w terminie 5-6.03.2022 r.