Trychologia okiem specjalisty – drugi numer już w sprzedaży!

materiał prasowy

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy, z ogromną przyjemnością oddajemy w Wasze ręce kolejny numer magazynu “Trychologia Okiem Specjalisty”. Jak już wiecie, jest to pismo specjalistyczne, ale dostępne dla szerokiego kręgu odbiorców. Kieruję je przede wszystkim do osób borykających się z problemami włosów i skóry głowy, ale również do profesjonalistów chcących podzielić się opinią i poznać inny punkt widzenia.

Znajdziecie tu teksty napisane przez uznanych trychologów, którzy pozycję swoją budują w oparciu o rzetelną i sprawdzoną wiedzę popartą wieloletnią praktyką. Magazyn jest przewodnikiem po godnych zaufania klinikach i gabinetach; nasi autorzy prezentują szersze publikacje i recenzują kosmetyki, a także omawiają zabiegi i kuracje, którym bez obaw będziecie mogli się oddać w trosce o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo.

W zalewie niesprawdzonych informacji, porad rodem z ksiąg magicznych i ofert cudownych eliksirów magazyn ma być platformą wymiany rzetelnej wiedzy i upowszechniania nowoczesnej, ale sprawdzonej technologii oraz naturalnych rozwiązań. Dlatego do współpracy zapraszam liderów w świecie wiedzy o włosach i skórze. Są to trycholodzy, dermatolodzy i specjaliści, na co dzień zajmujący się pielęgnacją włosów w salonach i gabinetach.

W każdym kolejnym numerze zespół ekspertów będzie dzielić się swoim doświadczeniem w artykułach i opracowaniach, odpowiadać na Wasze pytania i rozwiewać wątpliwości w sferze tak rozległej i trudnej dziedziny, jaką jest trychologia. Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest posiadanie pięknych włosów i zdrowej skóry. Na przestrzeni różnych kultur i historii włosy stanowiły atrybut władzy, natomiast ich brak często wiązany był z powołaniem kapłańskim i mądrością. Włosy są ważnym aspektem mody, a także przynależności społecznej, są materiałem plastycznym, pozwalają na metamorfozy i zabawę z własnym wizerunkiem. Piękne, zadbane i zdrowe włosy dają dużo radości w życiu.

Gdzie można zamówić magazyn 'Trychologia okiem specjalisty'?
Zamówienia przyjmujemy w sklepie: https://trychologiaspecjalisci.pl/
W