Zaproszenie na XIV Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną

informacja prasowa

Mimo, że za oknem zimno, ponuro, deszczowo, a kalendarzowa zima jeszcze w pełni, to my wywołujemy wiosnę! Żyjemy wiosenną edycją XIV Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej, na którą już dziś chcemy Państwa zaprosić.

… i pomimo, iż termin uległ zmianie na 15-16 kwietnia to my niezmiennie podejmowaliśmy kolejne wyzwania; poszukiwania miejsca, które ugości Państwa na ten czas trwały nieustannie. Było to bardzo duże wyzwanie, które dzięki Wam, drodzy Przyjaciele PST zostało zrealizowane.

Z nieukrywanym entuzjazmem mamy zaszczyt oficjalnie zaprosić Państwa w dniach 15 i 16 kwietnia 2023 roku do Krakowa do Centrum Kongresowe Fabryczna na XIV Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną.

To właśnie Kraków tej wiosny będzie żył trychologią. A Centrum Konferencyjne Fabryczna oraz hotel Mercure Fabryczna City stanie się dla Was uczestników, prelegentów, wystawców, naszych przyjaciół miejscem wymiany doświadczeń, zawodowych kontaktów, intensywnej nauki, ciekawych warsztatów, poznawania nowości rynkowych, rozmów w kuluarach, zakupów i odpoczynku.

Wiosenna edycja wniesie mnóstwo świeżości do świata trychologii: nowych tematów, innowacyjnych pomysłów, pozwoli zaprosić do naszego grona nowych prelegentów i nowych słuchaczy, a naszych wieloletnich przyjaciół PST ta nowa edycja pozwoli utwierdzić w przekonaniu, że nauka to wciąż nowe odkrycia za którymi warto podążać u boku Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Jesteśmy wierni przekonaniu, że stawiając na jakość stajemy się profesjonalni i skuteczni. Chcemy dać Państwu też tę pewność, że tę jakość po raz kolejny zawieziecie Państwo do swoich zawodowych domów rozwijając umiejętności i pomagając swym klientom.

Program konferencji udostępnimy już niebawem – powstaje on dzięki Państwa sugestiom i pomysłom, na które wciąż jesteśmy otwarci.

15-16 kwietnia 2023 r. u podnóża wzgórza Wawelu będzie witać Państwa wawelski smok, a u progu Centrum Konferencyjne Fabryczna powitają Państwa trycholodzy, tu też będzie gorąco!

Zatem …. gorąco zapraszamy!

W imieniu Organizatorów:

Prezes PST – Alicji Gondek-Urtnowskiej

Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

PR PST Joanna Błońska

Program i szczegóły wydarzenia śledzcie w naszym kalendarzu