Vivipharma

Dlaczego Vivipharma ?
Coraz bardziej jesteśmy świadomi swojego wyglądu. Fryzura i włosy stają się dla nas ważną częścią naszej aparycji. Wpływają na poczucie pewności, profesjonalizmu i pomagają nam odnieść sukcesy w życiu nie tylko prywatnym.
Pielęgnacja włosów to nie tylko dbanie o same włosy, lecz również dbanie o skórę głowy. 
Trychologiczne kosmeceutyki firmy VIVIPHARMA stanowią kompletną linię szczególnych procedur dla włosów i skóry głowy. Jako jedne z niewielu na rynku polskim kosmeceutyków trychologicznych posiadają skuteczność działania udokumentowaną przeprowadzonymi badaniami klinicznymi. Zapewniają one rozwiązania każdego problemu dotyczącego włosów i skóry głowy:

Wypadanie włosów
> Tłuste włosy
> Łupież
> Łuszczyca, sucha i odwodniona skóry i włosów
> Słabe włosy
> Uszkodzona struktura włosów
> Postrzępione włosy

Vivipharma

Frima Vivipharma została założona w 1977 roku. Posiada własne laboratoria badawcze, współpracuje z europejskimi laboratoriami i instytutami badawczymi pracującymi nad rozwojem kosmeceutyków trychologicznych.
Swój sukces firma opiera się na wysokiej jakości produktów. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk kładzie się na dobór naturalnych komponentów. VIVIPHARMA posiada patenty na swoje produkty.
Wszystkie produkty poddawane są badaniom klinicznym i laboratoryjnym. Rygorystyczne stosowanie certyfikacji i H.A.C.C.P. pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produkcji oraz skuteczności każdego produktu.

Vivipharma
Dystrybutorzy kosmeceutyków trychologicznych Vivipharma: www.trichomed.com.pl
Wyłączny dystrybutor kosmeceutyków Vivipharma w Polsce:
Trichomed, ul. M. Reja 4/2; 73-110 Stargard tel. 602 434 520
www.trichomed.com.pl; email: biuro@trichomed.com.pl