D-LAB Nutricosmetics – więcej niż suplementy

Nutrikosmetyki to sposób „pielęgnacji” nie tylko skóry, ale w ogóle całego organizmu od środka – poprzez odpowiednio dobraną suplementację. Do Polski wchodzi właśnie znana już na całym świecie francuska marka naturalnych nutrikosmetyków D-Lab, proponująca kompleksową pielęgnację „od środka” twarzy, ciała i włosów. D-Lab oferuje programy detoksykacyjne i oczyszczające, przeciwstarzeniowe, stymulujące odrastanie włosów, a także relaksujące i energizujące. Wszystkie produkty powstają w poszanowaniu środowiska, a ich skuteczność i bioprzyswajalność są potwierdzone badaniami. Innowacją i znakiem rozpoznawczym D-Lab są suplementy w formie pysznych żelków dla dorosłych:-)

Uroda od środka

Uroda jest odbiciem stanu zdrowia – promienna skóra to nie tylko efekt dobrego dotlenienia i odżywienia tkanek, ale przede wszystkim równowagi panującej w całym organizmie. Niestety, czynniki zewnętrzne, na których działanie jesteśmy dziś narażeni każdego dnia (stres, promienie UV, zanieczyszczenia, przetworzona żywność),powodują, że trudno jest utrzymać harmonię w funkcjonowaniu naszego organizmu, co sprzyja chorobom cywilizacyjnym oraz powoduje szybsze starzenie się skóry, pogorszenie jej jakości, wypadanie włosów, problemy z utrzymaniem wagi itp.
Marka D-Lab powstała w duchu holistycznego dbania o siebie i o jakość swojego życia oraz wyglądu. Starannie opracowane suplementy pomagają przywrócić równowagę w organizmie i spowalniają procesy starzenia. Twórczynią D-Lab jest Fleur Phelipeau, której rodzina prowadziła medyczne SPA w Vichy.


Aby zapewnić formuły szanujące potrzeby ciała i środowiska, D-LAB wybiera do produkcji swoich suplementów wyłącznie nienapromieniowane, GMO-free, bez nanocząsteczek, bez konserwantów i nietestowane na zwierzętach składniki roślinne z francuskiego Green-Tech.

Woda Vichy uważana była za pierwszy nutrikosmetyk. W latach 80. reklamowana była jako „piękno, które pochodzi z wnętrza”. Moja rodzina szybko przyjęła holistyczne podejście do wellness, zdając sobie sprawę z tego, że zdrowie i uroda są ze sobą ściśle powiązane. W dorosłym życiu postanowiłam kontynuować ten kierunek, opracowując naturalne i niezwykle skuteczne formuły nutrikosmetyków D-LabFleur Phelipeau

Sposób na gęste i zdrowe włosy

Kondycja włosów jest odbiciem stanu całego organizmu, a stres i pośpiech sprzyjają jej pogorszeniu. Z pomocą przychodzą programy D-Lab na mocne włosy, które stały się już hitem w wielu krajach świata. Starannie dobrane składniki wpływają kompleksowo na różne obszary funkcjonowania organizmu odpowiedzialne za jakość włosów, a nie tylko cebulki włosowe. Aby zapewnić optymalne efekty kuracji, D-Lab proponuje gotowe programy suplementacyjne opierające się na synergicznym połączeniu 2 lub 3 produktów.

Program Zwiększona Objętość – hamuje wypadanie włosów na skutek zmian hormonalnych, pobudza ich wzrost, wzmacnia je i zagęszcza. Składa się z 3 produktów:

  • Aktywator Równowagi (stymuluje wydzielanie serotoniny, łagodzi napięcia, poprawia jakość snu, pomaga się zrelaksować),
  • Czysta Keratyna (hamuje wypadanie i łamanie włosów, poprawia ich strukturę i zwiększa objętość),
  • Mikrocyrkulacja (wspomaga procesy odżywcze i dotlenienie).
Po 3 miesiącach kuracji 69% osób zaobserwowało poprawę jakości włosów, 87% mówi, że włosy są dwa razy gęstsze!

Program Wzmocnienie Włosów – przeznaczony jest dla osób z cienkimi i osłabionymi włosami. W programie synergicznie działają:

  • Aktywator Regeneracji na bazie magniezu morskiego, witaminy C i resweratrolu, aktywujący odnowę komórek,
  • Kompleks Wzrost Włosów z rukolą i spiruliną – pobudza cebulki i stymuluje wzrost włosów,
  • Mikrocyrkulacja.
Po 3 miesiącach kuracji 93% osób zauważyło zdrowszy wygląd włosów.

Program Odżywienie włosów – 360° synteza keratyny – program pozwala uzyskać spektakularny rezultat poprawy jakości włosów, powoduje zagęszczenia włókna włosa, zamyka jego łuski, przyspiesza wzrost. Składa się z 2 produktów:

  • Czystej keratyny (klejnot koronny francuskiego przemysłu Green-Tech), która przywraca życie najbardziej zmęczonym i zniszczonym włosom,
  • Kompleksu Wzrost Włosów na bazie rukoli, spiruliny, alg, witaminy B8, cysteiny i bambusa.
Po 3 miesiącach kuracji 93% osób zauważyło zdrowszy wygląd włosów.

Zainteresowała Cię marka D-LAB? Zapoznaj się z pełną ofertą marki na stronie: www.dlabpolska.pl
Wyłączny dystrybutor na terenie Polski: MM Publicity Ltd, hello@dlabpolska.pl, tel. +48 509385536
Sprzedaż detaliczna: Gabinety urody, trychologiczne oraz sklepy internetowe www.dlabpolska.pl, www.bmsalononline.pl