DSD de Luxe

Kosmetyki trychologiczne hiszpańskiej firmy DSD de Luxe zawierają skuteczne, naturalne składniki i substancje aktywne w najwyższym dopuszczalnym stężeniu, które są alternatywą dla leczenia farmakologicznego. Preparaty te pozwalają uzyskać szybkie efekty kuracji, skracając niekiedy jej czas o połowę.

Wszystkie produkty DSD de Luxe należą do grupy kosmetyków o działaniu leczniczym. Ich wysoka jakość sprawia, iż są wygodne i przyjemne w użyciu.

Produkty DSD de Luxe

Stosując Produkty DSD de Luxe uzyskuje się znakomite efekty terapeutyczne. Wzmacniają wzrost włosów, hamują wypadanie, zmniejszają stan zapalny w przypadku łojotoku i łupieżu, likwidują łuszczenie się skóry oraz przywracają strukturę włosów zniszczonych.
Wszystkie produkty zawierają składniki aktywne pochodzenia roślinnego hamujące wypadanie i stymulujące wzrost włosów, ich skuteczność potwierdzona jest klinicznie i oparta na badaniach naukowych.

Biotechnolodzy i lekarze, współpracujący z marką DSD de Luxe, analizują na bieżąco najnowsze osiągnięcia w dziedzinie nauki o włosach. Dzięki temu ta stale modyfikowana linia produktów zawiera najnowsze składniki i komponenty o sprawdzonej aktywności.
Kiedy już spróbujecie działania produktów DSD de Luxe, nie tylko będziecie pod wrażeniem ich najwyższej skuteczność i jakość, ale także przyjemności z ich użycia.

Zakupy detaliczne: gabinety trychologiczne, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne
Zakupy hurtowe: www.dsddeluxe.pl, www.progab.pl
Kontakt do dystrybutora: tel. 608 118 835, 22 487 83 71, e-mail: trychologkontakt@gmail.com