PHP MEDICAL Innowatorskie rozwiązanie

PHP MEDICAL – NADZIEJA NA ODZYSKANIE ZDROWYCH I SILNYCH WŁOSÓW

Wypadanie włosów i łysienie to problemy, które coraz częściej powodują dyskomfort zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Wiele lat badań i nowe odkrycia sprawiły, że lekarze medycyny estetycznej potrafią pomóc swoim pacjentom w tego rodzaju dolegliwościach.

Pierwsze kroki należy skierować do lekarza dermatologa, lekarza medycyny estetycznej lub trychologa w celu diagnostyki problemu chorobowego. Po zebraniu wywiadu lekarz zleci badanie laboratoryjne oraz inne konsultacje specjalistyczne np. u endokrynologa, ginekologa lub też badanie trychologiczne włosa. Jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej, pacjent w takim przypadku może skorzystać z mezoterapii osoczem bogatopłytkowym i/lub wieloskładnikowymi koktajlami, wcierki z minoxidilu oraz odpowiednio codziennie pielęgnować włosy. Najnowszym wyjątkowym, unikalnym i cieszącym się uznaniem na świecie odkryciem, jest mezoterapia HAIR FUEL , która poprawia strukturę skóry głowy i zapewnia jej prawidłowe funkcjonowanie. Wyselekcjonowane składniki preparatu opóźniają starzenie się komórek i pobudzają ich rozwój. Spośród dostępnych preparatów wyróżnia się najwyższą zawartością biotyny, bardzo ważnego budulca włosów. W Polsce dostępna jest od kwietnia br. jedynie w Klinice Medycyny Estetycznej dr Parda w Zalesiu Górnym koło Warszawy.

Właściwa pielęgnacja domowa

Po tego typu zabiegach pacjent powinien zadbać o odpowiednia pielęgnację w domu. Tu doskonale się sprawdzi najnowsza kuracja wspomagająca wyżej wspomniane zabiegi, od niedawna dostępna w Polsce również tylko w Klinice Dr Parda. TRICOHAIRTM CEUTICALS to szeroka oferta specjalistycznych kosmetyków trychologicznych PHP (5 linii), dedykowana kobietom i mężczyznom, dla poprawy kondycji skóry głowy i przeciwdziałania utracie włosów. Stworzyli ją włoscy twórcy niechirurgicznego implantu włosów PHP MEDICAL. Bazując na pogłębionych wywiadach lekarskich z pacjentami, kuracja ta ma na celu uzyskanie zdrowych włosów. Dzięki właściwemu połączeniu olejków eterycznych, witamin, oligoelementów i cząsteczek farmaceutycznych, produkty PHP odpowiadają na indywidualne potrzeby pacjentów, związane z chorobami skóry głowy i włosów. Wszystkie produkty zostały przetestowane dermatologicznie we Włoszech i na całym świecie, są wytwarzane z najwyższej jakości składników w kontrolowanym procesie produkcyjnym.

PHP MEDICAL php1

Jeśli powyższe kuracje nie dadzą efektów – w zależności od typu łysienia – można rozważyć stosowanie preparatów doustnych, w szczególności u mężczyzn jak finasteryd, można skonsultować się z lekarzem specjalizującym się w chirurgicznych przeszczepach włosów, a w przypadku dyskwalifikacji do zabiegu warto zastanowić się nad  niechirurgicznym  implantem  włosów typu PHP MEDICAL, który wykonuje dr Barbara Parda-Głomska w swojej klinice, we współpracy ze specjalistami z Mediolanu. PHP MEDICAL to idealne rozwiązanie, gdy łysina jest już widoczna a żadna inna terapia nie pomogła. Autorem i wykonawcą PHP MEDICAL od ponad 10 lat jest trycholog z Mediolanu, dr Lucia Peluso. Na początku roku został zarejestrowany w Polsce jako wyrób medyczny i tylko Klinika dr Parda ma licencję na  jego wykonywanie.

Bezbólowo, bezinwazyjnie, bezpiecznie

Naturalne włosy, indywidualnie  dobierane dla każdego pacjenta pod względem koloru, grubości, skrętu , poziomem siwizny wszczepiane są do mikroskóry, przygotowanej z poliuretanu medycznego, materiału od wielu lat wykorzystywanego w medycynie. Mikroskóra przygotowywana indywidualnie cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa, skóra głowy pacjenta prawidłowo oddycha i funkcjonuje.  Implantowana jest za pomocą żelu adhezyjnego. Pacjent z implantem funkcjonuje w pełni swobodnie, włącznie z uprawianiem sportów. Raz w miesiącu zgłasza się do kliniki na kontrolę.  I to co najważniejsze – pacjent dzięki indywidualizacji implantu wygląda  bardzo naturalnie. Nie zdajemy sobie sprawy na co dzień, jak wiele osób wokół nas korzysta z podobnych rozwiązań. System PHP od niedawna oferuje również metodę na wypadające brwi. W Klinice dr Parda są już dostępne brwi PHP, stworzone w 100 proc. na bazie ludzkich włosów. Wyglądają bardzo naturalnie, pacjent może wybrać dowolny kształt i kolor z bogatej palety. Ich aplikacja jest prosta, szybka i bezbolesna a efekt spektakularny. To doskonała alternatywa dla makijażu permanentnego.

Kobieca perspektywa

PHP MEDICAL to również doskonałe rozwiązanie dla pań. To właśnie one ze wskazań społecznych, zawodowych czy  dobrostanu psychicznego zgłaszają się do gabinetów częściej na takie konsultacje niż mężczyźni.  Również  dzieci , które utraciły włosy, chociażby  w przebiegu leczenia cystostatykami. Dzięki najnowszym odkryciom współczesnej medycyny, marzenia o bujnej fryzurze, mimo uporczywych schorzeń, przestają być nierealne.

logo-top


Osoby zainteresowane metodą PHP MEDICAL zapraszamy do kontaktu:
05-502 PIASECZNO k/Warszawy / ZALESIE GÓRNE
ul. GRUSZEK i JABŁUSZEK 7
telefon: +48 517 535 878     E-mail: kontakt@drparda.com.pl