Trychologia kosmetyczna – Weronika Słupek

No i jest! Nowa pozycja na rynku branżowym, którą każdy Trycholog powinien mieć w swojej biblioteczce!

“Trychologia kosmetyczna. Pielęgnacja skóry głowy i włosów.” Weronika Patrycja Słupek

Książka powstała z potrzeby uzupełnienia i uporządkowania wiedzy z zakresu profilaktyki i pielęgnacji, które są podstawą nowej dziedziny – trychologii kosmetycznej.
Trycholog Weronika Słupek – w trakcie pracy nad książką starała się sięgać do wielu publikacji i w jednym miejscu połączyć ugruntowaną wiedzę z najnowszymi doniesieniami z tej dziedziny. Książka powstała również w oparciu o Jej własne doświadczenia, jako praktyka, na co dzień zajmującego się problemami i pielęgnacją skóry głowy oraz włosów.
“Trychologia kosmetyczna”  zawiera wiele ciekawych zdjęć z archiwum autorki. Pani Weronika stara się udowodnić, że właściwa pielęgnacja, za którą stoją prawidłowo dobrane kosmetyki, właściwe nawyki, naturalne roślinne wyciągi oraz posiadanie odpowiedniej wiedzy o pewnych procesach, są podstawą w dbaniu o zdrowie naszej skóry oraz piękne włosy.
“Trychologia kosmetyczna” skierowana jest do trychologów, kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerów oraz do wszystkich zainteresowanych zagadnieniami kompleksowej pielęgnacji skóry głowy i włosów.
Fryzjerzy, trycholodzy, kosmetolodzy czy kosmetyczki są pierwszymi osobami, które zauważą nieprawidłowości skóry głowy czy włosów. Klienci właśnie im jako pierwszym powiedzą o swoich problemach. Wówczas będąc specjalistą w dziedzinie trychologii pielęgnacyjnej możemy pomóc w sposób profesjonalny.

Książka składa się ze 146 stron, w tym 14 stron ze zdjęciami w kolorze.
Cena 55zł
Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy na stronę autorki DlaWłosa.pl
logo

Kilka słów o autorce:

Weronika Słupek – Specjalizuje się w trychologii kosmetycznej. Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno – Przyrodniczego im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości w Warszawie. Posiada wykształcenie socjologiczne, kosmetologiczne i fryzjerskie. Wiedza z tych dziedzin w połączeniu z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako trycholog kosmetyczny idealnie się dopełnia. Pozwala zrozumieć procesy jakie wpływają na pogorszenie stanu naszej skóry głowy oraz włosów. Daje również możliwości by w jak najbardziej skuteczny sposób poradzić sobie z tymi problemami. Jako główny specjalista ds. rozwoju i szkoleń w Organics Beauty Concept przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie kolejnym osobom pragnącym zgłębić tajniki trychologii. Jest współtwórcą Akademii Organics Beauty oraz współautorką programów szkoleniowych.
Nauczyciel akademicki na pierwszych w Polsce studiach podyplomowych – Trychologia Kosmetologiczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz jeden z członków – założycieli Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, jak również współorganizator Pierwszego w Polsce Sympozjum Trychologicznego. Jako ekspert w swojej dziedzinie jest konsultantem wielu artykułów, udziela porad na łamach prasy i w programach telewizyjnych. Jako prelegent uczestniczy w wielu spotkaniach edukacyjnych w kraju jak i za granicą. Sama również wciąż poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach.