Premiera książki Weroniki Patrycji Słupek: „Trychologia i kosmetologia w praktyce. Wybrane aspekty”.

09 września 2019 w siedzibie Well Concept w Warszawie odbyła się premiera książki Weroniki Patrycji Słupek „Trychologia i kosmetologia w praktyce. Wybrane aspekty”.

Spotkanie prowadzone było przez autorkę oraz Beatę Adamczyk. Gościli na nim przedstawiciele świata nauki, branży beauty, prasy oraz klienci i partnerzy biznesowi.

Książka jest drugą publikacją autorki (pierwsza: “Trychologia kosmetyczna. Pielęgnacja skóry głowy i włosów“) w dziedzinie trychologii i kosmetologii.

Pierwszy z dwóch działów obejmuje wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu trychologii, kosmetologii i kompleksowego podejścia do klienta. Oparty jest na najnowszych doniesieniach naukowych oraz praktycznym doświadczeniu. Do współpracy zaproszona została Katarzyna Bernacka, która jest autorką rozdziału: “Praktyka kosmetologiczna”.

Drugi dział poświęcony jest dziewięciu wywiadom ze specjalistami z branży beauty: dr Elżbieta Techmańska, dr n. med. Aleksandra Słodka, dr n. med. Marta Bednarek, Julitta Małgorzata Siemiątkowska, Marta Kolankowska – Trzcińska, Sylwia Grabska – Zielińska, Marta Zielińska, Beata Adamczyk, Marta Fiłoń.

Książka dedykowana jest profesjonalistom: kosmetologom, trychologom, i innym specjalistom branży beauty, którzy są zainteresowani holistycznym podejściem w swojej pracy. W książce poruszone są zatem również tematy związane z dietetyką, psychotrychologią, psychokosmetologią, diagnostyką, profilaktyką, zarządzaniem.

Książka została pozytywnie zrecenzowana przez dr Joannę Klonowską oraz dr Violettę Tomaszewicz.

Na końcu książki znajduję się zbiór zdjęć wykonanych przy użyciu mikrokamery – analizera.

Moim celem było pokazanie różnorodności aspektów wpływających na problemy trychologiczno – kosmetologiczne i wskazanie konkretnych kierunków postępowania. Wierzę, że wiedza zawarta w książce pozwoli spojrzeć Ci na pewne kwestie z innej perspektywy.Weronika Patrycja Słupek

Zamówienia prosimy kierować na adres biuro@wellconcept.pl