Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Trychologia i kosmetologia w praktyce. Wybrane aspekty” – Premiera książki Weroniki Słupek

9 września 2019 @ 08:00 - 13:00

Juz 9 września będzie miała miejsce premiera drugiej książki Weroniki Patrycji Słupek “Trychologia i kosmetologia w praktyce. Wybrane aspekty”.

To druga książka Pani Weroniki w dziedzinie trychologii i kosmetologii. Pierwszy z dwóch działów obejmuje wiedzę praktyczną i teoretyczną z zakresu trychologii, kosmetologii i kompleksowego podejścia do klienta. Oparty jest na najnowszych doniesieniach naukowych oraz praktycznym doświadczeniu. Do współpracy została zaproszona Pani Katarzyna Bernacka, która jest autorką rozdziału: “Praktyka kosmetologiczna”. Drugi dział poświęcony jest dziewięciu wywiadom ze specjalistami branży beauty: dr Elżbietą Techmańską, dr n. med. Aleksandrą Słodką, dr n. med. Martą Bednarek, Julittą Małgorzatą Siemiątkowską, Martą Kolankowską – Trzcińską, Sylwia Grabską – Zielińską, Martą Zielińską, Beatą Adamczyk, Martą Fiłoń.

Książka dedykowana jest profesjonalistom: kosmetologom, trychologom, i innym specjalistom branży beauty, którzy są zainteresowani holistycznym podejściem w swojej pracy. W książce poruszane są zatem również tematy związane z dietetyką, psychotrychologią, psychokosmetologią, diagnostyką, profilaktyką, zarządzaniem. Na końcu książki znajduje się zbiór zdjęć wykonanych przy użyciu mikrokamery – analizera.

Celem Pani Weroniki było pokazanie różnorodności aspektów wpływających na problemy trychologiczno – kosmetologiczne i wskazanie konkretnych kierunków postępowania. Autorka wierzy, że wiedza zawarta w książce pozwoli spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy.

 

Zobacz trychowizytówkę Pani Weroniki Słupek

Szczegóły

Data:
9 września 2019
Godzina:
08:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/493245384558783/

Organizator

Akademia Well Concept
Email
biuro@wellconcept.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Akademia Well Concept
ul. Relaksowa 24F
Warszawa, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia